İĞNE EMNİYET SİSTEMİ

EF-PSS

Özellikle beslemeli çalışan kumaşların, ram makinesi kabinleri içindeki sirkülasyon havasından etkilenerek, iğnelerden çıkmaması için uygulanmaktadır. Kabin içindeki raylara ve hava ile soğutucu ünitesinin altına gelen raylara monte edilir.

Açılır kapanır klapeli ve yaylı emniyet klipsli sistemlerinin yerine kullanılabileceği gibi, iğne mandal versiyonunda çalışan kombi tip zincirler için de uygulanabilir. Böylelikle, açılır kapanır yaylı klips sisteminin mekanik olarak uygulanmasının mümkün olmadığı, dokuma kumaş çalışan kombi zincirli makinelerde dahi, beslemeli örgü kumaşları çalışmak mümkün hale gelir. Uygulama sayesinde kabin fanları inverter kontrollü olmasa dahi, kabin fanları tam devirlerde çalıştırılabileceğinden, üretim artısı sağlanır. Rayların üzerine manuel olarak monte edildiğinden, bakım masrafı gerektirmez. Yaylı ve açılır kapanır mekanizmalı sistemlerde yaşanan tüm olumsuzlukları yok eder ve zincir üzerinde yük oluşturmaz.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM