PASLANMAZ ÇITALI ORTALIYICI

EF-FCU

Örgü kumaşlar; üretim, apre ve hazırlık prosesleri uygulamalarından ve makine şartlarından kaynaklanan sebeplerden en ve boy yönünde esneyerek doğal yapılarını
değiştirirler. Ram makineleri, açık en sanfor makineleri ve egalizeli kurutma makineleri gibi finisaj makinelerinin kumaş girişlerinde, çıtalı ortalayıcı ünitelerinin kullanılması, muhtemel tansiyonları ortadan kaldırır ve örgü kumaşların bir sonraki üniteye; beslemeli ve merkezlenerek relaks sekilde sevk edilmesini sağlar.

Kumaş ortalayıcı sensörü ile birlikte çalıştığı uygulamalarda, her kumaş eni için ayrıca sensör ayarı yapılmasına gerek yoktur. Bunun için ünite boyunca dizili neme ve rutubete karşı seffaf tüp içinde muhafaza edilen sensörlerden oluşan ve kumaşın her iki kenarından da referans alan, optik okuyucu sistemi mevcuttur.

Çıtalı ortalayıcı üniteleri farklı tipteki çıta bantları ile non woven kumaşlar, triko ve bazı dokuma kumaşların merkezlenmesi için kullanılabileceği gibi özellikle relaks ve tansiyonsuz çalışma şartları gerektiren yıkama hatlarında da kullanılabilirler.

  • Komple paslanmaz çelik sacdan imal edilmis ana gövde, tahrik silindiri ve ara traversler.

  • Eloksal kaplı, özel kesitli, güçlendirilmiş alüminyum çıtalar 9 adet.

  • Çap 230 mm. tahrikli çıtalı silindir ile maksimum tutucu yüzey.

  • Nemli ve ıslak kumaşlar için silikon kaplamalı çıtalar.

  • Kuru kumaşlar için moher kaplı ortalayıcılar.

  • Çift yönlü pnömatik piston ile.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM