SANFOR ÖNCESİ KENAR KESME ÜNİTESİ

EF-CTR/S

Açık en sanfor makinelerinde yapılan kenar kolalama ve kenar kesme proseslerinde yaşanan olumsuzlukları önlemek için tasarlanmıştır.

Kenarları egalizeli kurutma makinelerinde kolalanmış ve kurutulmuş kumaşların kenar kesme işlemlerinin açık en sanfor makinesi zincir girişi öncesinde kesilmesi, enerji tasarrufu ve üretim artısı sağlar. Bu uygulama sayesinde kenar kurutmanın etkin yapılabilmesi için üretim hızının düşürülmesine gerek yoktur ve sanfor keçesi iyi kurumayan koladan etkilenmez.

  • Uygulamada Kullanılan Üniteler ;

  • EF-FCU Çıtalı ortalayıcı ünitesi (pnömatik sistemli).

  • EF-FCU/B Hassas DC motor kontrollü. Baskı çıtalı ortalayıcı.

  • EF-CTR Optik kontrollü kenar kesme ünitesi.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM